1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 20.1.2021
   accidentZigZag-Baner pierogarnia banner 170x200  
polbudaston new OMEGA POPRAWIONE   
 SHA baner  

Areszt po morderstwie w Peterborough

morderstwo tilton court peterborough.pngDo tragicznego w skutkach wydarzenia doszło dzisiaj rano przy Tilton Court, Welland w Peterborough. Policja została wezwana pod ten adres o godzinie 09:42 – gdy przyjechała, na miejscu zastała mężczyznę, w wieku dwudziestu paru lat, który niestety nie dawał żadnych oznak życia.

W związku z jego śmiercią, aresztowano 37-letniego mężczyznę, który obecnie przebywa w Thorpe Wood Police Station w Peterborough.

Policja dodatkowo otoczyła miejsce zbrodni kordonem. Okolicznym mieszkańcom udało się doliczyć około dziesięciu pojazdów służb, w tym policyjnych i pogotowia ratunkowego.

Policja apeluje o kontakt do osób, które mogą mieć informacje na temat zdarzenia przy Tilton Court; które były w okolicy dzisiaj pomiędzy 9:00 a 10:00 rano i zauważyły bądź usłyszały coś niepokojącego. Świadkowie proszeni są o wykonanie telefonu na numer 101 (przy zgłoszeniu trzeba podać numer sprawy 100 z dnia 12 czerwca), zgłoszenie online: www.cambs.police.uk/report albo anonimowe przekazanie informacji do Crimestoppers (0800 555111 lub www.crimestoppers-uk.org).

morderstwo tilton court peterborough slider

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:

 astonnew

ABC