1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 21.9.2020
   accidentZigZag-Baner pierogarnia banner 170x200  
polbudaston knight 170x200 OMEGA POPRAWIONE   
 SHA baner  

Przeprowadzka Urgent Treatment Centre

urgent treatment centre peterboroughMiejsce, w którym mieszkańcy Peterborough każdego dnia przez przynajmniej 12 godzin, a zatem również i wtedy, gdy przychodnie lekarskie są już zamknięte; mogą pilnie uzyskać pomoc medyczną przy niewielkich obrażeniach i niegroźnych chorobach - może zostać przeniesione z centrum naszego miasta do Peterborough City Hospital.

Powrót do szkół w Peterborough

bezpieczne szkoly peterborough 1Szkoły w naszym mieście są bezpieczne i gotowe na ponowne przyjęcie uczniów w swoje progi - twierdzi Peterborough City Council oraz dodaje, że ów powrót następuje po “roku szkolnym, jakiego jeszcze nie było”. Spotkań z dziećmi i młodzieżą, według urzędu, doczekać nie mogą się również nauczyciele, którzy mają nadzieję, że entuzjazm podzielają uczniowie oraz ich rodzice.

Rekrutacja w AMK Fresh

praca produkcja peterboroughFirma AMK Fresh, zajmująca się dostarczaniem owoców i warzyw do największej sieci supermarketów w UK, poszukuje kandydatów do pracy w swoim nowo otwartym zakładzie w Peterborough Gateway przy Alwalton Hill. Do obsadzenia jest blisko dziewięćdziesiąt stanowisk.

Zadośćuczynienie w sprawie Slavików

slavikova peterboroughPonad 130 tysięcy funtów – taką kwotę w ramach odszkodowania przyznał sąd ofiarom współczesnego niewolnictwa z Peterborough. Mowa o dwóch mężczyznach, wykorzystywanych w okresie ośmiu lat w naszym mieście przez czteroosobową rodzinę, pochodzącą ze Słowacji.

Przestępcy seksualni ponownie ukarani

przestepcy seksualni peterborough cambridgeshire 1Tegoroczny sierpień okazuje się być miesiącem, w którym w pracy lokalnej policji i sądów powracają sprawy skazanych przestępców seksualnych. Służby donoszą o czterech przypadkach naruszenia wymagań, postawionych sprawcom po ich wyjściu z więzienia oraz o jednym przestępcy, skazanym po raz pierwszy za prowadzenie niestosownej komunikacji z dzieckiem.

W Peterborough wciąż gorąco

pogoda peterborough bedford 2020Przed nami weekend z bardzo wysoką temperaturą, przekraczającą 30°C w dużej części kraju. Upał towarzyszyć nam będzie jeszcze w przyszłym tygodniu. Dziś natomiast odnotowano najcieplejszy od 2003 roku sierpniowy dzień – termometry w Heathrow i Kew Gardens (Londyn) wskazały 36.4°C.

Weekendowe badania na koronawirusa

testy koronawirus peterboroughPeterborough City Council informuje o możliwości przebadania się na obecność koronawirusa w dwóch mobilnych punktach, funkcjonujących w tym tygodniu w naszym mieście. Skorzystać z niej mogą wszyscy mieszkańcy, którzy zauważą u siebie objawy chorobowe.

Koronawirus - informacje dla Peterborough

koronawirus peterboroughInformacje związane z epidemią koronawirusa w Peterborough, które postanowiliśmy dla Was zebrać w jednym miejscu; właśnie tutaj, na naszej stronie i aktualizować je na bieżąco. Codzienne statystyki potwierdzonych przypadków COVID-19 w naszym mieście czy hrabstwie, dane potwierdzone przez Public Health England oraz wiele innych informacji.

Eat Out to Help Out w Peterborough

eat out to help out restauracje bedford peterboroughPonad sto restauracji w Peterborough i najbliższej okolicy zgłosiło się do uczestnictwa w programie „Eat Out to Help Out” czyli w rządowej formie pomocy branży gastronomicznej w dobie koronawirusa. Wśród nich znalazła się Pierogarnia oraz miejsce prowadzone przez polskiego szefa kuchni.

PROMOWANE OGŁOSZENIA:

 

aston knight 273x231
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !
ABC